About me

Magdalena Kimak Fotografia Ślubna

Mam na imię Magdalena. Fotografuję od ponad 10 lat. Ukończyłam Fotografię w prestiżowej Łódzkiej Filmówce. Specjalizuję się w fotografii portretowej, modowej, edytorialowej oraz reklamowej. Zdobywałam doświadczenie współpracując z aktorami, muzykami, projektantami mody oraz stylistami. Uwielbiam kreować, tworzyć niezwykłe historie, staram się, aby moje prace oscylowały na granicy sztuki i komercji. Moje zdjęcia były publikowane w wielu magazynach, takich jak Papercut Magazine, Design Scene, Confashion Magazine, Mess Mag, Korean Vogue.

Zdobyte doświadczenie wykorzystuję w fotografii ślubnej. Uwielbiam fotografować ludzi i ich emocje, opowiadać historie w najważniejszych momentach ich życia. Tworzę opowiadania, podglądam w sposób naturalny i subtelny, wychwytuję emocje i chwile wzruszeń.

Ciągle się uczę, rozwijam, staram się być perfekcyjna w tym co robię, inspiracji szukam wszędzie (w codziennym życiu, filmie, malarstwie, muzyce). Interesuję się sztuką oraz designem. Fascynują mnie stare fotografie ślubne i rodzinne.

Uwielbiam naturę, piękne delikatne światło, pastelowe kolory, czułe gesty i spojrzenia. Tworzę piękne zdjęcia i zapisuję na nich wzruszające historie.

Zapraszam do mojego świata!

 

Moje portfolio autorskie do obejrzenia tutaj.

Więcej o mnie też tutaj.

Autorką zdjęcia jest Katarzyna Świerc.